• Návšteva knižnice

• Jeden z posledných septembrových dní strávili žiaci 5. A a 5. B celkom netradične. V Knižnici pre mládež mesta Košice sa ocitli v obklopení rozprávok, príbehov a kníh. Pani knihovníčka ich vyskúšala milým rozprávkovým kvízom a vysvetlila všetko o fungovaní knižnice. Piataci si vypožičali rôzne knižné tituly, ktoré ich zaujali. Ani sme neverili, že sa do takej malej knižnice vojde takmer 10 000 kníh. Strávili sme naozaj príjemné dopoludnie, ktoré v nás otvorilo túžby po poznávaní nových príbehov. Preto veríme, že sa do knižnice čoskoro vrátime.

Do fotogalérie Návšteva knižnice.

• Pasovanie prvákov - 1.A

• Naši najmladší žiaci sa 23. septembra 2022 stali oficiálne prvákmi našej školy. Boli pasovaní za prvákov - múdre sovičky. Ich trieda sa zmenila na čarovný les, kde na nich čakali víly Čítanka, Rátanka, Skákanka a Šikovníčka s rôznymi úlohami. Les tvorili 4 časti a to ČÍTANKOVO, POČTÁRIKOVO, ŠPORTOVKOVO a ŠIKULKOVO.

Naši prváci dokázali, že sú naozaj múdre a šikovné sovičky, všetky úlohy splnili ľavou zadnou.

Do fotogalérie Pasovanie prvákov - 1.A.

• Celoškolské rodičovské združenie

• Vážení rodičia!

Srdečne Vás pozývame na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 22. septembra 2022 v Kultúrnom dome v Družstevnej pri Hornáde o 15.30 hod. a následne v jednotlivých triedach v budove základnej školy.

Zároveň pozývame novozvolených triednych dôverníkov všetkých tried na zasadnutie rodičovskej rady, ktorá sa uskutoční v školskej knižnici.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.