Dňa 7. júna 2016 sa konala "Súťaž družstiev mladých zdravotníkov" v Košiciach. Družstvá museli zvládnuť test s otázkami o Červenom kríži a zdravotnícke vedomosti. Potom nasledovali praktické úlohy. Našu školu reprezentovali žiaci II. stupňa - Nicol Fedurcová, Dorota Sabolová, Alexandra Mižáková, Viktória Kmecová a Bianka Šohajová. Súťaže sa zúčastnilo 11 družstiev. Všetky úlohy zvládli na výbornu a obsadili krásne 3. miesto. Srdečne gratulujeme.
Do galérie Súťaž družstiev mladých zdravotníkov.
