Navigácia

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Jarné prázdniny

  Jarné prázdniny sa začínajú 26.februára 2018 (pondelok) a končia 2.marca 2018 (piatok). Do školy opäť nastúpime 5.marca 2018 (pondelok).

 • Oznam - chrípkové prázdniny

  Riaditeľka školy oznamuje, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Košiciach, je vyučovanie od 21.februára 2018 (streda) do 25.februára 2018 (nedeľa), prerušené z dôvodu chrípkového ochorenia žiakov. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 5.marca 2018 po jarných prázdninách.

  Oznamenie chrípkové prázdniny.pdf

 • Lyžiarský výcvik

  V dňoch od 12.februára do 16.februára 2018 sa žiaci siedmeho ôsmeho ročníka zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku, ktorý sa uskutočnil v lyžiarskom stredisku Ždiar – Vysoké Tatry. Pri celotýždennom snežení sa obidvom družstvám podarilo absolvovať plánované činnosti, vďaka čomu sa niektorí naučili lyžovať a ostatní zdokonaľovať v lyžiarskych štýloch. Žiaci si odniesli veľa pekných zážitkov z lyžovania, v rámci oddychového dňa absolvovali návštevu aquaparku, nechýbali ani rôzne večerné zábavné súťaže a záverečná diskotéka. Všetkým žiakom patrí veľká pochvala za snahu a bezproblémový priebeh lyžiarskeho výcviku.

  Do galérie Lyžiarský výcvik.

 • Návšteva škôlkarov v našej škole

  Dňa 14. februára 2018 zavítali do našej školy deti z materskej školy z Družstevnej pri Hornáde. Privítali ich malí prváci, ktorí sa s nimi podelili o školské lavice, aby si predškoláci vyskúšali, aký je to pocit byť v škole. Samozrejme sa všetci spolu aj učili: čítali, písali, počítali... Dúfame, že si detičky odniesli zo školy nielen malé darčeky, ale aj dobrý pocit, že aj ony raz budú veľkí školáci.

  Do galérie Návšteva škôlkarov v našej škole.

 • Ruské slovo

  Dňa 13. februára 2018 sa žiačka VI.A triedy Bianka Borovská zúčastnila krajského kola súťaže RUSKÉ SLOVO. V silnej konkurencii škôl Košíc i okolia obsadila krásne 3. miesto. Srdečne gratulujeme.

  Do galérie Ruské slovo.

 • Western karneval

  Chceš byť aj Ty nová SuperMaska? Tak neváhaj a príď na náš western casting, pretože... Western tanečnice hľadajú SuperMasku!!!   ...v utorok, dňa 13. februára 2018 o 14:30 v Kultúrnom dome v Družstevnej pri Hornáde.

  Do galérie Western karneval.

 • Geografická olympiáda

  Dňa 6. februára 2018 sa naša žiačka Diana Redaiová zúčastnila okresného kola Geografickej olympiády v kategórii G. Umiestnila sa na 5.mieste a stala sa tak úspešnou riešiteľkou s počtom bodov 73. Srdečne gratulujeme.

 • Mladší žiaci vo vzpieraní druhí

  Nová vzpieračská sezóna začala tento víkend v Dolnom Kubíne 1. kolom ligy mladších žiakov, kde samozrejme nemohli chýbať ani mladí vzpierači našej školy a členovia klubu Družstevná pri Hornáde. Naše  družstvo v zložení Oliver Juhás, Filip Horvát, Lukáš Vavrek, Daniel Juhás a Róbert Tronka  obsadilo po štyroch disciplínach celkovo 2. miesto. Naši sa prezentovali peknými výkonmi, čo sa prejavilo zlepšením ich osobných rekordov. Srdečne blahoželáme.

  Do galérie Mladší žiaci vo vzpieraní druhí.

 • Valentínsky ples

  Do galérie Valentínsky ples.

 • Šaliansky Maťko

  Obvodné kolo súťaže v prednese slovenských povestí  ŠALIANSKY MAŤKO J. C. Hronského, sa konalo dňa 6. februára 2018 v priestoroch Átria Zuzkin park v Košiciach. Umiestnenie: žiačka Oľga Gajdošová III. A, sa umiestnila na  3. mieste v  I. kategórii  (žiaci 2. – 3. ročníka ZŠ), Melánia Mičáková IV. A, sa umiestnila na krásnom 2. mieste v  II. kategórii (žiaci 4. – 5. ročníka ZŠ) a Timea Trefová VII.B sa uspešne zúčastnila v III. kategórii (žiaci 6. - 7. ročník ZŠ). Srdečne gratulujeme.

  Do galérie Šaliansky Maťko .

 • Polročné prázdniny

  Oznamujeme Vám, že dňa 2.februára 2018, to je piatok, majú žiaci polročné prázdniny. Nástup do školy je v pondelok 5.februára 2018.  

 • Oznam - chrípkové prázdniny

  Riaditeľka školy oznamuje, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Košiciach, je vyučovanie od 29.januára 2018 (pondelok) do 2.februára 2018 (piatok), prerušené z dôvodu chrípkového ochorenia žiakov. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 5.februára 2018. 

  Chrípkové prázdniny 2018 ZŠ Družstevná pri Hornáde.pdf

 • Rodičovské združenie

  Vážení rodičia!

  Srdečne Vás pozývame na informatívne triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutočni vo štvrtok 18. januára 2018 od 16.00 do 17.30 hod. Zároveň pozývame triednych dôvernikov všetkých tried na zasadnutie rodičovskej rady, ktorá sa uskutoční v knižnici po rodičovskom združení. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

 • Veselé Vianoce

 • Vianočné prázdniny

  Vianočné prázdniny sa začínajú 23. decembra 2017 (sobota) a končia 7. januára 2018 (nedeľa). Nástup do školy - 8. január 2018 (pondelok).

 • Vianočný turnaj v prehadzovanej

  Prvý Vianočný turnaj v prehadzovanej sa uskutočnil 21. decembra 2017 na našej škole. Turnaja sa zúčastnili žiačky II. stupňa a zmerali si svoje sily. Víťazkami turnaja sa stali žiačky VI.B a VIII. ročníka. Srdečne blahoželáme.

  Výsledky:

   

  5. a 6. ročník                                             7., 8. a 9. ročník

  1. miesto - VI.B                       1. miesto - VIII.                  

  2. miesto - VI.A                        2. miesto - VII.B

  3. miesto - V.B                         3. miesto - IX.A                             

  4. miesto - V.A                                            

     Do galérie Vianočný turnaj v prehadzovanej .                                                         

 • Vianočný turnaj vo futbale

  Tak, ako každý rok pred Vianocami naša škola usporadúva športový turnaj, kde si môžu žiaci medzi jednotlivými triedami zmerať svoje sily. Tentoraz to bol turnaj vo futbale, ktorého sa zúčastnili žiaci II. stupňa. Víťazmi turnaja sa stali žiaci V.A a VII.B. Srdečne blahoželáme.

  Výsledky:

  5. a 6. ročník                                          7., 8. a 9. ročník

  1. miesto - V.A                       1. miesto - VII.B                  

  2. miesto - V.B                        2. miesto - ŠT

  3. miesto - VI.                          3. miesto - VIII. (2.)                             

                                                  4. miesto - IX.A                   

                                                  5. miesto - VIII.                                

  Do galérie Vianočný turnaj vo futbale .

 • Pytagoriáda školské kolo

  Dňa 14.decembra 2017 prebehlo školské kolo Pytagoriády, matematickej súťaže, v ktorej okrem správnosti vypočítaných príkladov rozhoduje aj čas, za ktorý žiaci vypočítajú dané príklady. Žiaci našej školy sa so zanietením a nadšením venovali zadaným úlohám počas max. 60 minút. Úspešnimi riešiteľmi sa stali: Lívia Szilágyiová, Melánia Mičáková, Veronika Peterová, Sofia Mlynarčíková, Andrej Medvec - IV.A, Diana Redaiová - V.B, Matej Šimon - VI.B, Samuel Sipský - VII.B. Srdečne gratulujeme.  

  Do galérie Pytagoriáda školské kolo.

 • Vianočná burza

  V predvianočnom čase Vás pozývame na VIANOČNÚ BURZU. Uskutoční sa v priestoroch našej školy od štvrtka 14. decembra do pondelka 19. decembra 2017, v čase od 14.00 hod. Burza je spojená s predajom naších výrobkov. Ste srdečne vítaní.  

  Do galérie Vianočná burza.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde
  Základná škola
  Hlavná 5
  044 31 Družstevná pri Hornáde
 • +421556981013
  +421557288469

Fotogaléria