Naša škola pokračovala i v tomto školskom roku svojou účasťou na turnaji vo vybíjanej starších žiačok, ktorý zastrešuje projekt „Zober loptu nie drogy“. Tím žiačok piateho, šiesteho a siedmeho ročníka skončil v celkovom hodnotení košických škôl na 11.mieste, čo je pri počte zúčastnených škôl veľmi pekné umiestnenie.
Zloženie družstva:
Viktória Čorbová, V.A
Natália Tóthová, V.A
Terézia Hardoňová, V.A
Alexandra Fecková, V.A
Karolína Nullasová, VI.A
Veronika Medvecová, VI.A
Simona Anďalová, VII.
Nicol Fedurcová, VII.
Kristína Sotáková, VII.
Viktória Keruľová, VII.
Alexandra Mižáková, VII.
Dorota Sabolová, VII.
Do galérie Zober loptu nie drogy.
Dňa 28. mája 2015 sa naše žiačky zúčastnili súťaže "