Naša škola sa v mesiaci február zapojila do celoslovenskej výtvarnej súťaže, ktorú organizuje Slovenská agentúra životného prostredia. Žiaci svoju fantáziu pretvorili do zaujímavých výtvarných podôb. Nepotrebovali ani lupu, aby prenikli do čarovného sveta hmyzu. Najlepšie práce žiakov si môžete prezrieť vo fotoalbume. Sú to výtvarné diela týchto žiakov: Branislava Borovského a Samuela Filipa zo VII.A, Vanesy Popovičovej zo VII.A, Viktórie Podolinskej z IX.A, Kristíny Holubovej zo VII.A, a Simony Dudekovej a Adriany Sabolovej i Tomáša Daňka zo VII.B. Gratulujeme a držíme palce v celoslovenskom kole.
Do galérie V ríši hmyzu.