Srdečne pozdravujem žiakov I.B triedy a ich rodičov!
Veľmi pekne ďakujem tým žiakom I.B triedy, ktorí sa zaujímajú o učenie sa na diaľku a rodičom, ktorí ich v tom podporujú. Zvlášť ďakujem mamke žiaka Sergeja Ferenca, p. Ferencovej, s ktorou komunikujeme cez SMS a telefonujeme si, ak si to situácia vyžaduje. Takisto veľká vďaka patrí aj Komunitnému centru v Družstevnej pri Hornáde (s ktorým som v mailovej komunikácii), ktoré najprv zabezpečilo, aby sa všetky učebnice a písankové zošity pre žiakov dostali do rúk mojich žiakov I.B triedy, aby si tak žiaci na diaľku mohli plniť svoje povinnosti a mnou vypracované úlohy na celý týždeň pravidelne zverejňujú na svojej facebookovej stránke. Veľké ďakujem patrí aj kolegovi Mgr. Ivanovi Daňkovi, ktorý rozpis domácich úloh tlačí a zabezpečuje, aby si ich žiaci prišli osobne aj prevziať (viď foto) a za fotky žiakov, ktoré ma srdečne potešili.
Prajem vám všetkým hlavne zdravie, to najcennejšie v tejto situácii... A tiež trpezlivosť. Vydržte to! Nie ste v tom sami...
S pozdravom vaša triedna pani učiteľka Smolková.
Do galérie Učíme sa z domu - 1.B