Dňa 23.októbra 2019 usporiadala ZŠ v Kysaku OK v stolnom tenise, ktorého sa zúčastnilo aj družstvo našich žiačok. V turnaji sa hracím systémom každý s každým podarilo dievčatám vybojovať pekné 2. miesto.
Školu reprezentovali: V.Kmecová, K. Tóthová a S. Kohútová, srdečne im gratulujeme.
Do galérie Okresné kolo v stolnom tenise