Posledný februárový deň patril recitátorom z druhého stupňa. Opäť sme si vypočuli krásne prednesy ako v poézii, tak aj v próze. Porota v zastúpení p. zástupkyne Liščinskej, pani učiteľky Prevužňákovej a pani učiteľky Černokovej mala veru ťažké rozhodovanie. Napokon sme ale vybrali tých najlepších.
Nech sa páči:
II. kategória - próza 1. miesto - Agáta Sofia Gajdošová (6. A)
2. miesto - Alexandra Jureková (5. B)
3. miesto - Simona Redajová, Nina Pasnišinová (obe 6.B)
II. kategória - poézia 1. miesto - Alena Dzurdženíková (5. A)
2. miesto - Alexandra Strihová (6. A)
3. miesto - Karin Petnyová (5. A)
III. kategória - próza 1. miesto - Lívia Szilágyiová (9. r.)
2. miesto - Oľga Gajdošová (8. A)
3. miesto - Samuel Ropovik (7. B)
III. kategória - poézia 2. miesto - Amy Petnyová
3. miesto - Matúš Kišidai (7. A) Maroš Pasnišin (8. A)
Všetkým srdečne blahoželáme! Víťazi jednotlivých kategórií nás budú reprezentovať v okresnom kole v Košiciach už v marci.
Do fotogalérie Hviezdoslavov Kubín - Školské kolo