V septembri 2024 sa naša škola zapojila do verejnej zbierky Biela pastelka na podporu a pomoc nevidiacim a slabozrakým ľuďom. Podarilo sa nám vyzbierať 176,40 €. Dobrovoľnícky tím za našu školu tvorili žiačky Sofia Hercegová a Veronika Daňková. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým žiakom, rodičom, učiteľom i ostatným zamestnancom školy za každý jeden príspevok. Sme veľmi radi, že naša škola môže byť vďaka ochote a spolupatričnosti súčasťou projektu, ktorý pomáha.
Ďakujeme!
„Pôžitok z dobrých skutkov je práve v tom, keď ich človek vykoná.“ (Seneca)