Dňa 14. mája 2025 sa konalo v Moldave nad Bodvou OK v Atletike žiakov. Zúčastnili sa ho aj naše žiačky v zložení: Sofia Hercegová, Tamara Tóthová, Nikola Ružinská a Lívia Hricková.
Výsledky jednotlivých disciplín: L.Hricková - 4.miesto /beh - 800m/, S.Hercegová - 5.miesto /vrh guľou/, 8.miesto /beh - 800m/, T. Tóthová - 8.miesto /hod kriketovou loptičkou/, N.Ružinská - 5.miesto /skok do výšky/.
Dievčatá podali výborné výkony, za ktoré im ďakujeme a srdečne gratulujeme.
Do fotogalérie OK v Atletike





