Recitačná súťaž s dlhoročnou tradíciou, Hviezdoslavov Kubín, mala aj tento rok na okresnom kole zastúpenie našej školy. Vo štvrtok, 7. apríla, sme vyslali naše žiačky Alexandru Jurekovú (IV.A), Agátu Sofiu Gajdošovú (V.A) a Líviu Szilágyiovú (VIII.), aby reprezentovali v kategórii prózy, v piatok, 8. apríla, zas recitovali v kategórii poézie dievčatá Alena Dzurdženíková (IV.A) a Alexandra Strihová (V. A). A dosiahli veľmi pekné umiestnenia, čím nadviazali na úspechy z minulého roka! Agátka Gajdošová skončila v prednese prózy na krásnom 2. mieste a Livka Szilágyiová obsadila taktiež krásne 2. miesto. Svojím výberom textu a prednesom Lívia tak očarila porotu, že sa ju taktiež rozhodli posunúť do krajského kola, z čoho sa veľmi tešíme! Srdečne blahoželáme a všetkým dievčatám ĎAKUJEME za výbornú reprezentáciu školy!
Do fotogalérie OK - Hviezdoslavov Kubín.
...