Navigácia

Počet návštev: 1364338
Streda 21. 2. 2018

Erasmus+

Naša škola je zapojená do medzinárodného projektu ERASMUS+V spolupráci s SAAIC (Slovenskou akademickou asociáciou pre medzinárodnú spoluprácu). Financovaná z prostriedkov .

Názov projektu je "Spring Celebration" - Jarné slávnosti,

v trvaní od roku 2015 do 2018. 

    

Projekt
Projekt - Percentá pre školu

Projekt Percentá pre školu je dobrá vec, ktorá pomáha školám.
Bližšie informácie o tomto projekte nájdete na:
 www.percentapreskolu.sk

Ako to funguje?

Ak zvyknete nakupovať cez internet, môžete podporiť aj našu školu, a to tak, že nakúpite u partnerov projektu. Partneri poskytnú  v priemere 2% z nákupu na konto školy.
Takto môže škola získať finančné zdroje na rôzne účely ( opravy, nákup pomôcok, školské akcie pre deti,.... ).
Priama linka na podporu našej školy je: www.percentapreskolu.sk/partneri?sid=   Po kliknutí na túto linku systém automaticky rozpozná našu školu a ak nakúpite u partnerov, budú nám pripísané percentá.


ĎAKUJEME!

Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej škole

Vitajte na našej stránke

Novinky

 • Jarné prázdniny sa začínajú 26.februára 2018 (pondelok) a končia 2.marca 2018 (piatok). Do školy opäť nastúpime 5.marca 2018 (pondelok).

 • Riaditeľka školy oznamuje, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Košiciach, je vyučovanie od 21.februára 2018 (streda) do 25.februára 2018 (nedeľa), prerušené z dôvodu chrípkového ochorenia žiakov. Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 5.marca 2018 po jarných prázdninách.

  Oznamenie chrípkové prázdniny.pdf

 • V dňoch od 12.februára do 16.februára 2018 sa žiaci siedmeho a ôsmeho ročníka zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku, ktorý sa uskutočnil v lyžiarskom stredisku Ždiar – Vysoké Tatry. Pri celotýždennom snežení sa obidvom družstvám podarilo absolvovať plánované činnosti, vďaka čomu sa niektorí naučili lyžovať a ostatní zdokonaľovať v lyžiarskych štýloch. Žiaci si odniesli veľa pekných zážitkov z lyžovania, v rámci oddychového dňa absolvovali návštevu aquaparku, nechýbali ani rôzne večerné zábavné súťaže a záverečná diskotéka. Všetkým žiakom patrí veľká pochvala za snahu a bezproblémový priebeh lyžiarskeho výcviku.

 • Dňa 14. februára 2018 zavítali do našej školy deti z materskej školy z Družstevnej pri Hornáde. Privítali ich malí prváci, ktorí sa s nimi podelili o školské lavice, aby si predškoláci vyskúšali, aký je to pocit byť v škole. Samozrejme sa všetci spolu aj učili: čítali, písali, počítali... Dúfame, že si detičky odniesli zo školy nielen malé darčeky, ale aj dobrý pocit, že aj ony raz budú veľkí školáci.

  Do galérie Návšteva škôlkarov v našej škole.

 • Dňa 13. februára 2018 sa žiačka VI.A triedy Bianka Borovská zúčastnila krajského kola súťaže RUSKÉ SLOVO. V silnej konkurencii škôl Košíc i okolia obsadila krásne 3. miesto. Srdečne gratulujeme.

  Do galérie Ruské slovo.

 • Chceš byť aj Ty nová SuperMaska? Tak neváhaj a príď na náš western casting, pretože... Western tanečnice hľadajú SuperMasku!!! ...v utorok, dňa 13. februára 2018 o 14:30 v Kultúrnom dome v Družstevnej pri Hornáde.

  Do galérie Western karneval.

 • Dňa 6. februára 2018 sa naša žiačka Diana Redaiová zúčastnila okresného kola Geografickej olympiády v kategórii G. Umiestnila sa na 5.mieste a stala sa tak úspešnou riešiteľkou s počtom bodov 73. Srdečne gratulujeme.

 • Nová vzpieračská sezóna začala tento víkend v Dolnom Kubíne 1. kolom ligy mladších žiakov, kde samozrejme nemohli chýbať ani mladí vzpierači našej školy a členovia klubu Družstevná pri Hornáde. Naše družstvo v zložení Oliver Juhás, Filip Horvát, Lukáš Vavrek, Daniel Juhás a Róbert Tronka obsadilo po štyroch disciplínach celkovo 2. miesto. Naši sa prezentovali peknými výkonmi, čo sa prejavilo zlepšením ich osobných rekordov. Srdečne blahoželáme.

  Do galérie Mladší žiaci vo vzpieraní druhí.

 • Obvodné kolo súťaže v prednese slovenských povestí ŠALIANSKY MAŤKO J. C. Hronského, sa konalo dňa 6. februára 2018 v priestoroch Átria Zuzkin park v Košiciach. Umiestnenie: žiačka Oľga Gajdošová III. A, sa umiestnila na 3. mieste v I. kategórii (žiaci 2. – 3. ročníka ZŠ), Melánia Mičáková IV. A, sa umiestnila na krásnom 2. mieste v II. kategórii (žiaci 4. – 5. ročníka ZŠ) a Timea Trefová VII.B sa uspešne zúčastnila v III. kategórii (žiaci 6. - 7. ročník ZŠ). Srdečne gratulujeme.

  Do galérie Šaliansky Maťko .

Novinky

Kontakt

 • Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde
  Základná škola
  Hlavná 5
  044 31 Družstevná pri Hornáde
 • +421556981013
  +421557288469

Fotogaléria