Krúžky
Zoznam záujmových útvarov v školskom roku 2023/2024
Vedúci krúžku
Názov krúžku
Deň, čas – od - do
Vachaľová Veronika
Montessori krúžok 1. a 2. ročník
Pondelok, 13:30 – 15:30
Matejová Jana
Šikovné ruky pre 2. stupeň
Utorok, 14:00 – 16:00
Girmon Tomáš
Matematický krúžok – 5. – 8. ročník
Streda, 14:00-16:00
Hudáková Denisa
Učíme sa hravo
Piatok, 12:00-14:00
Bosáková Beata
Fyzika a chémia hrou
Streda, 14:00-16:00
Grac František
Príprava na testovanie 9 z MAT
Utorok, 14:00-16:00
Liščinská Petra
Krajina čitateľov
Streda, 13:30 – 15:30
Telehaničová Lenka
Počítačové animácie I. stupeň
Streda, 13:30 – 15:30
Košibová Lenka
Anglická konverzácia pre 2. stupeň
Pondelok, 14:00-16:00
Kepičová Ľudmila
Športové hry – 8. – 9. ročník
Pondelok, 14:00-16:00
Sabol Peter
Šachový krúžok
Streda, 14:00-16:00
Ďuricová Jacqueline
Florbal 6. – 7. ročník
Utorok, Streda, 6:45 – 7:45
Ďuricová Jacqueline
Detská atletika pre 1. stupeň
Štvrtok, 12:45 – 14:45
Tóthová Alžbeta
Nemčina hrou pre 2. stupeň
Pondelok, 14:00-16:00
Tóthová Eva
Kolégium Zelenej školy pre 2. stupeň
Utorok, štvrtok, 6:45 – 7:45
Červená Silvia
Zdravotnícky krúžok
Pondelok,14:00-16:00
Daňko Ivan
Tvorivé dielne
Streda, 14:00-16:00
Černoková Andrea
Príprava na testovanie 9 zo SJL
Pondelok, 14:00-16:00
Dudeková Marianna
Výtvarný ateliér pre 1. stupeň
Streda, 13:00-15:00
Smolková Henrieta
Chcem vedieť viac pre V.B
Piatok, 12:00 – 14:00
Boriková Eva
Hurá škola pre prváčikov
Pondelok, 14:00 – 16:00
Kurucová Valéria
Učíme sa radi pre 2.- 4. ročník
Piatok, 13:00 – 15:00
Tomčíková Zuzana
Ľudové tance pre 1. stupeň
Pondelok, 14:00 – 16:00
Kočšiščáková Katarína
Tvorivé čítanie a písanie pre 2. stupeň
Štvrtok, 14:00 – 16:00
Bohiňská Miroslava
Doučovanie pre IV.B
Štvrtok, 13:00 – 15:00
Sepešiová Daniela
Doučovanie zo SJL a MAT pre 4. roč.
Streda, 13:00 – 15:00
Petruščáková Erika
Základy varenia a stolovania pre 2.stupeň
Piatok, 14:00 – 16:00
Fedurcová Ingrid
Hravé učenie pre VI.C
Utorok, Štvrtok 13:00 – 14:00
- Anglická konverzácia
- Detská atletika
- Doučovanie z matematiky - 5. ročník
- Doučovanie zo SJL a MAT pre 4. ročník
- Doučovanie zo slovenského jazyka - 5. ročník
- Florbal 5.-7.ročník
- Fyzika a chémia hrou
- Hravé učenie (VI.C)
- Hurá škola pre prváčikov
- Chcem vedieť viac
- Kolégium Zelenej školy
- Krajina čitateľov
- Ľudové tance
- Matematický krúžok
- Montessori krúžok
- Nemčina hrou
- Počítačové animácie
- Príprava na testovanie 9 z MAT
- Príprava na testovanie 9 zo SJL
- Šachový krúžok